На Оболоні ліквідували масштабну аварію: які вулиці сьогодні будуть з теплом

На Оболоні ліквідували масштабну аварію: які вулиці сьогодні будуть з теплом

Спеціалісти КП «Київтеплоенерго» оперативно ліквідували пошкодження магістральної мережі на вул. Йорданська. Про цю аварію  "Вечірка" повідомляла вчора.

-Аварійні бригади працювали цілодобово, - розповіли у «Київтеплоенерго». - В ході ремонтних робіт замінили частину магістрального трубопроводу. Мережа на даній ділянці перебуває в експлуатації уже більше 40 років. Ремонтні роботи було завершено 7 листопада об 02:00, після чого відразу мережі почали заповнювати теплоносієм. Наразі послуги з централізованого опалення та теплопостачання для 168 будівель уже відновлюється.

Нагадаємо, через пошкодження трубопроводу, яке сталося напередодні, без тепла і гарячої води лишилися споруди на вул. Йорданська, М. Тимошенка, А. Архипенко, Г. Сталінграда, Малиновського, просп. Оболонський та Оболонська площа. Сьогодні тут запускають тепло.

Однак станом на 7.11.2018 в зоні обслуговування КП «Київтеплоенерго» в роботі лишається 233 пошкоджень тепломереж. По мірі їх усунення, буде відновлюватися теплопостачання і гаряче водопостачання у тих будівлях, де послуги наразі відсутні.