Ветерани святкували у мерії 75-річчя визволення Києва

Ветерани святкували у мерії 75-річчя визволення Києва

З нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів із України та 75-ї річниці вигнання нацистів із Києва у столиці відбулась святкова зустріч керівництва міста з учасниками бойових дій Другої світової війни, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці.

- На жаль, мало лишилось учасників цієї події, але з великим трепетом і любов’ю ми вшановуємо ветеранів. Цим святом ми хочемо висвітлити свою подяку від київської влади, мерії, департаменту соціальної політики цим мужнім людям, - поділилась Ірина Южаніна, виконувач обов’язки начальника управління з гендерних питань та взаємодії з громадськими організаціями інвалідів, ветеранів війни та праці Департаменту соціальної політики.

Під час святкового концерту почесними грамотами нагородили ветеранів, які обороняли та звільняли Київ. Загалом на свято запросили 25 ветеранів Другої світової війни, дітей ветеранів війни, які відбудовували Київ, а також ветеранів АТО.

Привітати героїв запросили відомого оперного співака, колишнього соліста Madrid Opera та номінанта премії Grammy Юрія Годо. На свято також завітав перший заступник Голови ДСУ у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Ігор Мальцев.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.