Біля 6 станцій столичного метро встановлять криті велопаркінги

Біля 6 станцій столичного метро встановлять криті велопаркінги

Протягом 2018 та 2019 років поруч зі станціями столичного метро встановлять криті велоперехоплюючі паркінги. Підписано відповідне розпорядження КМДА, повідомляє заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, велоперехоплюючі паркінги планується розташувати біля шести станцій метрополітену:

  • «Теремки»;
  • «Виставковий центр»;
  • «Васильківська»;
  • «Либідська»;
  • «Почайна»;
  • «Мінська».

- Криті велоперехоплюючі паркінги біля станцій метрополітену – важлива частина велоінфраструктури, яка дозволить поєднувати різні види транспорту та паркувати велосипеди близько до станцій, – наголосив Дмитро Давтян.

На спеціальному велопаркінгу можна буде припаркувати одночасно 20 велосипедів. Паркування буде безоплатним для користувачів.

Змовником робіт та балансоутримувачем велоперехоплюючих паркінгів визначено КП «Київтранспарксервіс».

Фінансування робіт здійснюватиметься у рамках громадського бюджету № 608 відповідно до показників, затверджених рішенням Київради «Про бюджет міста Києва на 2018 рік». Орієнтовна кошторисна вартість – 400 тис. грн.

При встановленні критих велопаркінгів на всіх станціях метро щонайменше 1000 осіб матимуть змогу обирати велосипед для щоденних поїздок, що, у свою чергу, допоможе досягнути індикатора стратегії розвитку Києва до 2025 року – 5% поїздок на велосипеді.

Нагадаємо, Е-квиток стартував у Києві: де купити, скільки коштує.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.