Ягідний тис і декоративні сосни: півтисячі дерев висадять у Київзоо

Ягідний тис і декоративні сосни: півтисячі дерев висадять у Київзоо

Під час першого етапу реконструкції Київського зоопарку будуть посаджені 475 дерев, 10 тисяч кущів і 5 тисяч квітів. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп.

- На короповому озері, облаштування якого зараз завершується, розміститься альтанка, а на берегах – японський сад із камінням та хвойними деревами, – пояснює Вячеслав Непоп. – Завдяки продуманому підбору рослин, такий сад буде красивим у будь-яку пору року.

Зокрема, уздовж паркану, який виходить на проспект Перемоги, буде висаджена жива огорожа із ягідного тису. Вона понижуватиме рівень шуму від транспортної магістралі. Водяна гладінь озер та плавна лінія берегів сприятимуть спокійному спостереженню за природою і медитації.

Перший відреконструйований комплекс Київського зоопарку вже у найближчі тижні буде готовий для тестового переселення тварин, а після адаптації тварин – готовий для офіційного відкриття. 

До слова, зазначений комплекс передбачає реконструкцію трьох озер, амфітеатру та пеліканника у районі центрального входу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.