Ветерани столиці отримали свій простір в «Олівці»

Ветерани столиці отримали свій простір в «Олівці»

Veteran Hub – перший відкритий простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють з українськими захисниками організували в «Олівці». Створили і організували роботу такого простору в Києві меценати у співпраці з громадськими організаціями і волонтерами. Презентацію Veteran Hub відвідали мер столиці Віталій Кличко, посли США та Японії, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко. Про це повідомили в прес-службі мера.

-Я знаю, що у засновників великі плани на майбутнє Veteran Hub і добре, що розпочали цей проект саме у Києві, – сказав Віталій Кличко. – Зі свого боку можу гарантувати, що місто надасть необхідну підтримку проекту для того, аби усі разом ми змогли допомогти кожному нашому захиснику».

У Veteran Hub ветеранам надаватимуть психологічні консультації, допомагатимуть боротися із посттравматичними стресовими розладами, надаватимуть юридичну підтримку, консультуватимуть щодо отримання статусу учасника бойових дій, інших документів. Допоможуть і у професійній орієнтації – написати резюме, підготують до співбесіди, нададуть бізнес-консультацію.

Також мер нагадав, що понад 26 тис. киян із 2014  року захищали і захищають нашу державу на Сході України. Місто підтримує захисників та їхні родини. Усі воїни отримали матеріальну допомогу від 5 тисяч до 25 тисяч гривень. Також отримали допомогу і 34 родини загиблих героїв.

Близько півтисячі киян отримують адресну матеріальну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг.

Veteran Hub відкрили у партнерстві Фонди Олени Пінчук і Віктора Пінчука, ГО «Побратими». Працюватимуть у ньому із відвідувачами, зокрема, 7 громадських організацій, що опікуються проблемами ветеранів.

Veteran Hub також працюватиме як освітня платформа.

Час роботи: з 10:00 до 19:00 години на 20-му поверсі "Олівця" (вул. Ю. Іллєнка, 42 / колишня вул. Мельникова). Працюватимуть сім днів на тиждень, без вихідних!

Нагадаємо, для учасників АТО створили спеціальну інтернет-сторінку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!