Столичний виш стає безбар’єрним

Столичний виш стає безбар’єрним

У Київському університеті імені Бориса Грінченка з’явився похилий підйомник, який допомагає людям з інвалідністю самостійно пересуватися між поверхами.

Переобладнання будівлі вишу відбулося коштом бюджету Києва.

Про це повідомляє прес-служба Університету.

Наголошується, що це не перший крок вишу в створенні інтегрованого освітнього середовища.

Так, у корпусі №1 університету вже є пандуси та зручні ліфти. Завдяки такому оснащенню тут навчаються уже більше 100 студентів з інвалідністю.

Окрім того, коштом міської програми безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю, у ще одному навчальному корпусі вишу - №2 за адресою бульвар І. Шамо, 18/2 почали встановлювати відповідний ліфт.

Ще в цьому корпусі університету планується переоблаштування окремих вбиралень. А в планах наступного року у виші передбачена закупівля гусеничних сходових підйомників для людей з інвалідністю.

- Поряд з цим, в навчальному корпусі №2 планується створення Ресурсного центру соціально-психологічного супроводу студентів з інвалідністю. Кошти на нього грінченківці збирали минулої весни під час виставки творів декоративно-прикладного мистецтва студентів Університету під час Благодійного балу, - йдеться в повідомленні.

Додамо, в Київському університеті імені Бориса Грінченка вчиться близько 8 тисяч людей. І доступність українських вишів для людей з інвалідністю залишає бажати кращого.

Столичний виш можна вважати одним з перших в цьому напрямку.

Нагадаємо, українську кінофабрику на Подолі продають за 9 мільйонів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.