Друге життя Сирецького парку: клумби, майданчики, тренажери і навіть...вбиральня

Друге життя Сирецького парку: клумби, майданчики, тренажери і навіть...вбиральня

Міська влада продовжує відновлення зелених зон та розвитку публічних просторів. Хто давно не був у Сирецькому парку, сьогодні його не впізнає.

Перший етап реконструкції (4.5 га) витримав усі стандарти Кличка: альтанки, сучасне LED-освітлення, нові лави, урни для сміття, облаштували новий газон та систему поливу. Працює пункт охорони, розпочато роботи з монтажу системи відеоспостереження. Для швидкого та комфортного орієнтування у парку також встановили навігаційні покажчики та інформаційні тумби.

Для дітей у Сирецькому парку є два ігрових майданчики із сучасним покриттям, пісочниця. Один із майданчиків – зручний для діток із інвалідністю.

Для активного відпочинку дорослих у парку є антивандальний спортивний майданчик з тренажерами і майданчик для гри у волейбол та баскетбол, є тенісні столи, окремі шахові зони.

В оновленій зоні відпочинку з’явився і будиночок садівника і додаткова громадська вбиральня, яка враховує потреби мам з дітьми та людей із інвалідністю. Планують відновити танцювальний майданчик та облаштувати галявину для медитацій.

Уздовж парку на вулиці Парково-Сирецька облаштовано тротуар, а також кармани для паркування авто, встановлене сучасне LED-освітлення.

Вартість капітального ремонту парку – 31 млн гривень.

Усього, зазначив Віталій Кличко, цього року на оновлення парків та скверів столична влада виділила рекордну суму – понад 200 млн грн.

Також мер Києва вручив сертифікат на комплект паркових шахів дитячому шаховому клубу «Товариш». У клубі сьогодні займається 270 учнів. Серед вихованців клубу – одна чемпіонка Європи та 2 чемпіони України.

Нагадаємо, тільки цього року в столиці після капремонту до Дня міста відкрили першу чергу оновленого парку «Володимирська гірка». Потім – парк «Відрадний» у Солом’янському районі, першу чергу парку «Перемога» у Дніпровському районі. Сквер на Подолі біля кінотеатру «Жовтень» та другу чергу парку «Наталка». Першу чергу парку «Муромець» та скульптуру Іллі Муромця.

Нагадаємо,у вже заселеному мікрорайоні Теремки-2 добудують декілька шкіл і дитсадків за рішенням Київради
 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.