Київ закупить цифровий рентген за 6 млн грн

Київ закупить цифровий рентген за 6 млн грн

Місто закупить цифровий рентген для діагностування туберкульозу. Про повідомляє прес-служба Київради.

Раніше програмою було передбачено 6 млн грн територіальному медичному об’єднанню «Фтизіатрія». Ці кошти планувалися для здійснення систематичного скринінгу, що включає активне виявлення випадків туберкульозу. Натомість на сьогодні існує більш нагальна потреба у придбанні рентген-діагностичного обладнання. Саме на купівлю цього приладу депутати перенаправили кошти.

- У рамках запланованого бюджету можливо придбати цифровий рентгенологічний апарат на 2 робочі місця. Прилад із функцією томосинтезу пошарової візуалізації розширить можливості рентгенодіагностики. Зокрема ми зможемо отримувати якісні інформативні зображення органів грудної порожнини, кістково-суглобової системи при мінімальному променевому навантаженні. Окрім того, не витрачатимуться бюджетні кошти на придбання рентгенплівки та реагентів для проявки, - зазначила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

Придбання цифрового рентгенологічного апарату дозволить зекономити бюджетні кошти. На решту суми можна буде придбати портативний цифровий рентгенологічний апарат для обстеження нетранспортабельних хворих інтернатних установ, лежачих пацієнтів протитуберкульозних закладів та мешканців столиці, що не можуть самостійно пересуватись і не полишають власне помешкання.

Рішення підтримали 83 депутати.

Нагадаємо, будуть пити у барах: Київрада вдруге заборонила продаж алкоголю вночі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.