У Києві знайшли боєприпаси часів Другої світової війни

У Києві знайшли боєприпаси часів Другої світової війни

23 вересня, під час планової перевірки території урочища «Биківня», що у Деснянському районі столиці, працівниками Першого спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування було виявлено артилерійські снаряди Д-37 мм у кількості 4 одиниць, Д-45 мм у кількості 1 одиниці, Д-76 мм у кількості 20 одиниць, Д-122 мм у кількості 1 одиниці, Д-152 мм у кількості 1 одиниці та 15 одиниць підривників, - повідомляє ДСНС на офіційній сторінці у Facebook. 

Усі виявлені боєприпаси були часів Другої світової війни. Групою піротехнічних робіт виявлені боєприпаси було вилучено та знищено на полігоні.

Піротехнічні підрозділи ДСНС України проводять роботи щодо обстеження території міста, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Всього з початку року на території м. Києва вилучено та знищено 1591 одиницю різнокаліберних вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Шановні кияни та гості міста, у разі виявлення підозрілих предметів телефонуйте за номером 101 або 102!, - наголошують у Головному управлінні ДСНС України.

Нагадаємо, Страшне місце: чергова знахідка на Лисій горі у Києві.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.