40 киян отримали високі нагороди за розвиток столиці

40 киян отримали високі нагороди за розвиток столиці

У мерії вручили високі державні нагороди та відзнаки Уряду киянам за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

- Сьогодні у цій залі зібралися кращі мешканці столиці, видатні кияни, яких мені за честь нагородити високими державними та урядовими нагородами. Завдяки вашій відданій праці, професіоналізму та патріотизму, вашим добрим справам наша столиця і країна, рухаючись вперед, змінюються на краще. Ваші особисті заслуги достойно оцінені суспільством, київською громадою та державою. Я вдячний вам за невпинну роботу та активну участь у розвитку столиці України, – привітав присутніх перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він побажав киянам успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії, міцного здоров’я, затишку в родинному колі, миру, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України.

Киян нагородили орденами Князя Ярослава Мудрого V ступеня, «За заслуги» І-ІІІ ступенів, Княгині Ольги ІІІ ступеня, почесними званнями України «Народний артист України», «Заслужений артист України», «Заслужений будівельник України», «Заслужений лікар України», «Заслужений діяч мистецтв України», «Заслужений працівник культури України», «Заслужений працівник освіти України», «Заслужений працівник охорони здоров’я України», «Заслужений працівник соціальної сфери України», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», почесними грамотами Кабінету Міністрів України, подяками Прем’єр-міністра України.

Серед нагороджених: промисловці, вчителі, лікарі, представники культури, спортсмени, соціальні працівники, громадські діячі.

Нагороди та відзнаки отримали 40 киян.

Нагадаємо, влада без бар'єрів: у КМДА знесли усі перегородки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.