Басейна без «води»: на вулиці демонтували 97 рекламних засобів

Басейна без «води»: на вулиці демонтували 97 рекламних засобів

На вулиці Басейній КП «Київреклама» демонтувало 97 рекламних засобів. Про це стало відомо із повідомлення начальника Управління з питань реклами КМДА Олександра Смирнова на своїй сторінці у Facebook.

- «За кілька днів із Басейної прибрано 19 банерів, 39 вивісок, 8 електронних табло, 21 кронштейн та 10 штендерів. На цьому гарні новини не закінчуються: з понеділка стартуємо по Нижньому та Верхньому Валах», – повідомив Олександр Смирнов.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський нагадав, що, окрім робіт із впорядкування вивісок, триває реалізація Схеми розміщення наземної реклами в місті Києві, і до кінця року наземних конструкцій у всьому місті стане не більше 4390 одиниць. Він також повідомив, що Управління з питань реклами вже працює ще над одним документом – Схемою розміщення реклами на транспорті.,- повідомляють у прес-службі КМДА.

- «Є доручення Київського міського голови щодо розробки Схеми розміщення реклами саме на транспорті. Ключові засади – реклами не повинно бути на вікнах та дверях у вагонах метро, на дверях вхідної групи метрополітену та мармурових фрагментах оздоблення станцій. Також реклама не повинна псувати вигляд станцій-пам’яток архітектури», – підбив підсумки Валентин Мондриївський

Нагадаємо, що нові Правила розміщення рекламних засобів у Києві (стосуються всіх типів реклами, у тому числі й фасадної) уточнюють дозволені та заборонені формати конструкцій і їхні розміри. Кількість нульових зон, де реклама заборонена зовсім, теж збільшена.

Перевірити законність будь-якої рекламної конструкції та долучитися до проекту «Я – інспектор» можна тут.

Реєстр включених на демонтаж РЗ можна переглянути тут. (перелік оновлюється кожні 3 дні)

Звітність про роботу КП «Київреклама» можна переглянути тут.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.