МАУ до Софії довезе: три нові авіамаршрути з Києва

МАУ до Софії довезе: три нові авіамаршрути з Києва

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» літом 2019 року розширить географію польотів у Південно-Східній Європі. Туристів порадують новими напрямками до Ізміра, Софії та Бухареста.

Запуск нових рейсів з Києва до Софії та Бухареста заплановано на початок літнього сезону – 31 березня 2019 року. Дістатися з Києва до Ізміра пасажири зможуть, починаючи з 15 червня 2019 року.

Польоти з Києва до Софії виконуватимуться щоденно на регіональних літаках Embraer-145. На маршрутах Київ-Ізмір та Київ-Бухарест використовуватимуться літаки Boeing 737-800 Нового покоління.

- «Плани компанії на 2019 рік передбачають подальше розширення географії польотів. Завдяки новим рейсам українці отримають можливість відвідати Болгарію, Румунію, а також відкрити для себе нові куточки Туреччини. В свою чергу, іноземні пасажири зможуть завітати до України або ж скористатися широкою маршрутною мережею МАУ з рейсами до міст Європи, Азії, Близького Сходу та Північної Америки зі зручною пересадкою в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», - зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

Також в літній період МАУ планує збільшити кількість польотів на вже існуючих напрямках. Зокрема, з 31-го березня 2019 року рейси між Києвом та Дніпром виконуватимуться тричі на день, між Києвом та Одесою – тричі на день, між Києвом та Будапештом – двічі на день.

Докладну інформацію про квитки та напрямки можна отримати на сайті авіакомпанії www.flyUIA.com

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook