На Хрещатику частково заборонять рух транспорту під час проведення міжнародних змагань рятувальників

На Хрещатику частково заборонять рух транспорту під час проведення міжнародних змагань рятувальників

15 вересня в центрі столиці відбудуться міжнародні змагання «Найсильніший пожежний рятувальник. Київ-2018» та інші урочисті заходи в рамках святкування Дня рятівника. Відповідну ініціативу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві підтримано розпорядженнями КМДА № 1055 та № 1643., повідомляють у прес-службі КМДА.

Масштабне спортивне свято триватиме на Хрещатику з 09:00 15 вересня до 19:00 16 вересня – на відрізку між вулицями Богдана Хмельницького та Прорізною. У зв’язку із цим на ділянці буде заборонено рух усіх видів транспорту з 20:00 14 вересня до 24:00 16 вересня.

Департаменту транспортної інфраструктури доручено на час проведення події внести зміни в роботу наземного пасажирського транспорту, маршрути яких проходять цими вулицями.

За інформацією організаторів, це буде найбільше за розмахом і кількістю учасників змагання рятувальників, якого ще не було в Україні. До столиці з’їдуться не лише вітчизняні вогнеборці, а й їхні закордонні колеги.

Найвитривалішого, найспритнішого та найсильнішого пожежного-рятувальника 2018 року визначатиме професійне журі. Зокрема, передбачені індивідуальний забіг, тандем і командна естафета з шести етапів. Таке випробування має виховати в особового складу волю та прагнення до перемоги, здатність витримувати високі фізичні і психологічні навантаження в умовах спортивної боротьби та бойових дій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook