Під Майданом покажуть, як зупиняють цензуру

Під Майданом покажуть, як зупиняють цензуру

14 вересня у фойє станції метро «Майдан Незалежності» відкриється  виставка «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни», присвячена Дню пам’яті Георгія Гонгадзе і всіх загиблих журналістів.

 Активісти громадської організації «Центр UA» у співпраці з Київським метрополітеном презентують виставку плакатів 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”, який впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору».

Цього року на конкурс надійшло 610 робіт з 19 країн, у тому числі: України, Польщі, Ірану, Італії, Китаю, Сінгапуру, Пакистану, Еквадору та інших.

З усіма роботами можна ознайомитись на сайті.

На конкурс приймалися  роботи на теми захисту свободи слова, протидії цензурі, доступу до інформації, а також спеціальні теми. Взяти участь міг кожен охочий незважаючи на освіту, громадянство чи вік.

Ідея створити конкурс виникла серед журналістів руху «Стоп цензурі!»  у 2010 році, а завдяки активістам громадської організації «Центр UA»  він перетворився на самостійний проект, який у 2018 році відбудеться вже вп’яте.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.