На Окружній дорозі і лівобережжі реконструюють підземні переходи

На Окружній дорозі і лівобережжі реконструюють підземні переходи

Як повідомив в.о. директора КП «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв, почалися ремонтні роботи на вісьмох прийнятих на баланс КП «Київблагоустрій» від КК «Київавтодор» підземних переходах (ПП).

-Першу половину 2018 року ми витратили на підготовчі документальні процедури. З вересня підрядники почали роботи. На фото – перший об’єкт. Цей перехід на Великій окружній дорозі, що забезпечує перехід з зупинки «Сім’ї Сосніних» до автоцентру «Тойота», - повідомив Андрій Андрєєв.  

Зараз, як бачите, розпочато демонтажні роботи. Після ремонту буде нове покриття стін та стелі, нова плитка ФЕМ (включаючи тактильну плитку для людей з вадами зору), нові сходи, нові зливоприймачі, нове освітлення… Буде здійснено ремонт технічних приміщень, монтаж системи відеонагляду проти вандалів. Також запланований ремонт відкритого міжтунельного переходу з підпірними (біля земляних відкосів) стінами . Для порівняння додав кілька фото «салатного» кольору. Це – відремонтований минулого року ПП на зупинці «Вул. Літвиненко-Вольгемут». От зупинки «Сім’ї Сосніних» так само зроблять! І буде приємно киянам тут ходити. Невдовзі розповім про решту ПП, що до кінця цього року будуть відремонтовані на Лівому березі.

Фото Андрія Андрєєва з Фейсбук