Київські аудитори повернули державі майже 35 млн грн

Київські аудитори повернули державі майже 35 млн грн

За вісім місяців 2018 року київські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 34,8 млн грн. Про це повідомила прес-служба Північного офісу Держаудитслужби.

Фахівці Північного офісу Держаудитслужби протягом січня – серпня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 34,8 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 103 управлінських рішень та виконали 42 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.

Матеріали 58 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 10 досудових розслідувань та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 15 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За порушення фінансової дисципліни 63 особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 38 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 особи звільнено із займаних посад.

Нагадаємо, що Фармбізнес оштрафували на 160 мільйонів гривень за змову на ринку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.