Вільна земля на Троєщині офіційно стала скверами

Вільна земля на Троєщині офіційно стала скверами

Як повідомляють у Деснянській РДА, з метою раціонального використання і збереження зелених насаджень, а також враховуючи численні звернення громадян Київська міська рада вирішила  надати 4 земельним ділянкам у районі статусу скверу.

Так, статус надано:

  • земельній ділянці орієнтовною площею 0,87 га на проспекті Лісовому, 22 у Деснянському районі м. Києва статусу скверу;
  • надати земельній ділянці орієнтовною площею 0,58 га на вулиці Курчатова, 3-б у Деснянському районі м. Києва статусу скверу;
  • надати земельній ділянці орієнтовною площею 0,43 га на вулиці Курчатова, 11 у Деснянському районі м. Києва статусу скверу;
  • надати земельній ділянці орієнтовною площею 16,8 га на проспекті Романа Шухевича у Деснянському районі м. Києва статусу скверу.

Створення нових зелених зон забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян.

Нагадаємо, що статус скверу захищає названі території від самовільного розташування там малих архітектурних форм, незаконного будівництва та стихійних автомобільних парковок.