Андрій Андрєєв повідомив, що повернули місту й реконструюють дитсадок на Солом’янці

Андрій Андрєєв повідомив, що повернули місту й  реконструюють дитсадок на Солом’янці

Як повідомляє депутат Київради Андрій Андрєєв, місту буде повернуто оновлений й осучаснений дитячий садок, приміщення якого багато років тому віддали під інші потреби, а нині, виконавши безліч паперових, але необхідних процедур, повернули місту.  

-Щодо приміщення на проспекті Повітрофлотському, 40а, то воно довгий час використовувалося не за цільовим призначенням. Нам вдалося повернути його до автентичного функціонування, - пише Андрій Андрєєв у Фейсбук. - Після реконструкції дитячий навчальний заклад відповідатиме усім європейським стандартам, а також частково вирішить проблему черг до дитячих садочків у нашому районі.

Радий повідомити, що за адресою: просп. Повітрофлотський, 40а, закінчилося проектування та розпочалася реконструкція будівлі дошкільного навчального закладу №306.

Сфера освіти – пріоритет для міста. Проблема нестачі місць у дитсадках поступово вирішується столичною владою та міським головою. Значні зусилля спрямовано на будівництво нових дитсадків, реконструкцію та збільшення потужності існуючих, а також завершення довгобудів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.