На Троєщині встановлюють економне освітлення на вулицях

На Троєщині встановлюють економне освітлення на вулицях

На вулиці Електротехнічній встановлюють LED-освітлення. Про це повідомила Деснянська райдержадміністрація. В нинішньому році нове освітлення очікують також на вулиці Миколи Закревського.

Київ активно переходить на сучасні та енергоефективні лампи, які до кінця року з’являться на 163 об’єктах столиці. У цей перелік потрапила і вулиця Електротехнічна Деснянського району, на якій вже розпочали роботи зі встановлення LED-освітлення. Про це повідомив директор КП «Київміськсвітло» Владимир Круценко під час ефіру на ТРК «Київ».

-Міська влада працює над покращенням освітленості міста. Освітлення у багатьох районах столиці вже зношене та застаріле. Тому, ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб зовнішнє освітлення Києва відповідало усім світовим стандартам, було енергоефективне та функціональне. І, якщо минулого року, LED-освітлення було встановлене лише на 14 об’єктах, то у цьому році ми замінимо освітлення на 163, – сказав Володимир Круценко.

За його словами, це дасть змогу зекономити від 30 % до 50 % бюджетних коштів електроенергії на рік.

Загалом на 2018 рік по всьому місту передбачено заміну близько 13 тисяч LED світильників, що становить майже 17 % від загальної кількості ламп, які знаходяться на балансі та утримані підприємства.