Ключову артерію Києва розширять для водіїв

Ключову артерію Києва розширять для водіїв

На шляхопроводі поблизу перетину вулиць Теліги та Кирилівської збільшують кількість смуг з чотирьох до шести.

Як розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян, йдеться про масштабний ремонт автодороги за рахунок конструктивних змін.

Чиновник розповів про заплановані модифікації однієї з ключових артерій міста. Зокрема, запланований ремонт мостового полотна із заміною гідроізоляції та влаштуванням двошарового асфальтобетонного покриття на проїжджій частині та тротуарах. Також відремонтують балки прогонових будов та замінять бар’єрну огорожу на шляхопроводі.

За його словами, на початок місяця виконані роботи із ремонту проїжджої частини шляхопроводу до осі проїзду (половина шляхопроводу у напрямку ст. метро «Почайна»). Наразі тривають роботи у протилежному напрямку.

Він висловив надію на розуміння водіїв. 

- Згодом матимемо нові дорожні полотна, нове, більш якісне освітлення, нові велосипедні доріжки, - цитує Давтяна прес-служба мерії. 

Цього літа в місті розгорнули низку масштабних ремонтів автополотна. Столична влада нагадує, що  зараз ремонтні роботи тривають: на Ярославовому Валу, вулицях – Заболотного, Алма-Атинській, сім’ї Кульженків, проспекті Палладіна, низці шляхопроводів і транспортних розв’язок. Очікується, що більшість із них планують здати до осені цього року.

Нагадаємо, заступник голови КМДА Дмитро Давтян прокоментував спекуляції щодо реконструкції Шулявського мосту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.

Фото: прес-служба мерії