На Софійській площі відзначили 3 річницю Національної поліції

На Софійській площі відзначили 3 річницю Національної поліції

У середу, 4 липня, на Софійській площі за участі керівництва Міністерства внутрішніх справ та президента Петра Порошенка відзначили День поліції.

Поліція змінила міліцію та урочисто постала перед українцями на цій же площі в 2015 році.

Під час святкування президент підписав закон «Про Дисциплінарний статут Національної поліції України». Він визначає повноваження поліцейських та їх керівників, види заохочень і дисциплінарних стягнень, а також порядок їх застосування та оскарження.

- Ми всі бачимо, що українська поліція дедалі менше нагадує стару, радянського стилю міліцію і наближається до європейських стандартів правоохоронної діяльності, - цитує президента його прес-служба.

Керівник НП Сергій Князєв перерахував здобутки своїх підлеглих з початку так званої нової ери українських правоохоронців.

- Ми сформували нову систему відбору кадрів, відповідно до міжнародних стандартів  підготовки поліцейських. У минулому році ми дали старт Академії патрульній поліції. Ми докорінно змінили критерії оцінки роботи поліцейського. Відійшли від так званих «показників», натомість головним критерієм оцінки нашої роботи став рівень довіри людей до поліції, - цитує Князєва прес-служба відомства.

Також він додав, що за цей час був впроваджений експеримент – були поєднані функції оперативника і слідчого. Таким чином керівництво поліції планує покращити якість та результативність досудового розслідування.

- Весь цей час нашою метою було   змінити те, що не працювало, зберігши при цьому цінний досвід, та побудувати нову європейську структуру, здатну ефективно захищати права людей та забезпечувати спокій і безпеку, - зауважив Князєв.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив поліцейських з нагоди професійного свята. Серед відзнак, які отримали правоохоронці: президентські ордени та медалі, грамоти Верховної Ради, вогнепальна зброя.

Фото: прес-служба Адміністрації президента України

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко привітав поліцейських із Днем Національної поліції. Також цього дня Софіївську площу та навколишні вулиці перекрили для руху автомобільного транспорту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.