Подільський міст готується до зміни зовнішнього вигляду

Подільський міст готується до зміни зовнішнього вигляду

Сьогодні Подільсько-Воскресенський мостовий перехід готується до найскладнішого технологічного етапу за всю історію спорудження мосту. Про це написав директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

- На об’єкті щоденно працюють 250 робітників під постійним моніторингом науковців. Складність полягає в тому, що в’язь потрібно підняти на висоту й з’єднати з аркою в суворо окреслених місцях з точністю до 3 міліметрів. Також в цьому році ми маємо закінчити роботи зі зварювання чотирьох стиків арки, після чого вона триматиметься без технологічних руслових опор. Це й змінить зовнішній вигляд мосту. Ось тут і матимемо змогу оцінити всю красу інженерної думки, без тимчасових конструкцій. Тож уже в цьому році ми наблизимося до видимих результатів, а найголовніше - рішучими кроками підійдемо до своєчасного введення мосту в експлуатацію, - зазначив Сергій Симонов.

Нагадаємо, про роботи на знаменитому Подільському мосту «Вечірці» в ексклюзивному інтерв’ю розповів головний інженер КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» Олександр Володимирович Здольник.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!