Київрада пропонує парламенту заборонити продаж спиртного у дитячих ігрових кімнатах

Київрада пропонує парламенту заборонити продаж спиртного у дитячих ігрових кімнатах

Заборонити продаж алкоголю і тютюнових виробів на території дитячих ігрових кімнат запропонували депутати Київради Верховній Раді України.  Відповідне звернення прийняли сьогодні 72 депутати, повідомили в прес-службі Київради.

Відтак, Київрада пропонує законодавчо визначити поняття “дитяча ігрова кімната”. Також на меті — заборонити продаж, вживання пива та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, столових вин і тютюнових виробів  у дитячих кімнатах, що функціонують у торгово-розважальних центрах та інших громадських місцях загального користування. Зазначені зміни депутати Київради пропонують внести до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”. 

- Наразі законодавчо не визначено поняття “дитяча ігрова кімната”. Саме тому деякі торгові центри продають алкоголь прямо в ігрових кімнатах. Відповідно діти сприймають споживання алкоголю як належне, і не усвідомлюють його шкоду. Запропоновані зміни до чинного законодавства є необхідним кроком, аби вберегти здоров’я українців, підвищити тривалість життя та продовжити розбудову нації, яка буде вільною від алкогольної чи тютюнової залежності, - зазначила співавтор відповідного рішення, депутат Київради Юлія Лобан. 

Нагадаємо, Київ отримав День Динамо.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.