Сергій Гусовський: Київрада вирішуватиме долю реконструкції Поштової площі

Сергій Гусовський: Київрада вирішуватиме долю реконструкції Поштової площі

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергій Гусовський спільно з очільниками фракцій ВО «Батьківщина» та «Єдність» Володимиром Бондаренком та Олександром Омельченком подали проект рішення про припинення інвестиційного договору з компанією, яка будує торгівельний центр на Поштовій площі. Про це повідомили в прес-службі Об'єднання "Самопоміч" - Київ

Як заявив Сергій Гусовський, прийняття цього рішення і належне його виконання «поставить крапку» в історії зі скандальним будівництвом ТРЦ.

- Проект рішення про припинення інвестиційного договору є логічним продовженням боротьби за музей на Поштовій. Наша позиція залишається незмінною – на цьому місці має бути саме музей, а не торгівельний центр, – зазначив голова фракції «Самопоміч».

Проект рішення «Про припинення інвестиційного договору № 050-13/і/124 від 17.04.2013 року «Про будівництво об’єкта багатофункціонального призначення та комплексного благоустрою скверу на Поштовій площі окремою чергою будівництва у складі проекту «Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі» передбачає три сценарії, метою яких є припинення договору з ТОВ «Хенсфорд-Україна» про будівництво підземного ТРЦ на Поштовій.

Як вважають ініціатори проекту - ухвалення Київрадою цього проекту стане останнім цвяхом у труну будівництва торговельного центру на сакральному для киян місці.

Нагаджаємо, Кличко закликав Київраду ухвалити рішення про збереження артефактів на Поштовій площі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!