На Харківському шосе запрацював новий світлофор

На Харківському шосе запрацював новий світлофор

Як повідомляє прес-служба департаменту транспортної інфраструктури КМДА, за зверненням народного депутата України Романа Романюка КП «Центр організації дорожнього руху» вчора запустив у роботу у тестовому режимі новий світлофор на Харківському шосе, 210, що у Дарницькому районі м.Києва. Будівництву передувала велика кількість звернень місцевих мешканців, а також.

Відкриття цього світлофору відбулося позапланово, враховуючи високу інтенсивність руху транспорту на цій ділянці Харківського шосе, - зазначив Віктор Черній, директор КП «Центр організації дорожнього руху». – Окрім житлових будинків, торговельних та офісних центрів тут також розташовано підрозділ Одеської юридичної академії – Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, тож безпечніше переходити дорогу тепер і студентам-військовим.

Нагадаємо, протягом 2017 року підприємством було введено в експлуатацію 44 нових світлофори, загалом, у найближчі роки у столиці має з’явитися ще понад 250 нових світлофорів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!