1160 пропозицій подано на Громадський бюджет-3

1160 пропозицій подано на Громадський бюджет-3

Кияни подали 1160 пропозицій на Громадський бюджет-3, це на 30% більше, ніж минулого року. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту фінансів КМДА Олександр Корень. Про це повідомила прес-служба КМДА

- За результатами етапу збору пропозицій проектів, можна твердо сказати, що Громадський бюджет як один з інструментів діалогу із владою набирає популярності. Серед авторів проектів спостерігається зростання зацікавленості молоді віком до 35 років. Загалом цього року подано на 351 проект більше, ніж минулого року, на суму 774,7 млн грн. Найбільш активно проекти подавались у Шевченківському, Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому та Деснянському районах, – розповів Олександр Корень.

За його словами, цього року змінилася й пріоритетність поданих проектів.

- Суттєво збільшилася кількість поданих проектів у категорії «Громадянське суспільство». У решті категорій кількість поданих проектів залишилася майже на минулорічному рівні, – зазначив Олександр Корень.

Він наголосив, що серед поданих проектів питому вагу займають проекти з кошторисною вартістю 100 – 500 тис. грн (696 проектів). Окрім того, подано 239 проектів із кошторисною вартістю більше 1 млн грн, 158 проектів – із вартістю 500 тис. грн – 1 млн грн кожен, та 67 проектів до 100 тис. грн.

Частина проектів уже перейшла на другий етап - розгляд.

- Довкола проектів уже почали формуватися команди. У нас великі плани, як модернізувати сайт Громадського бюджету, зробити його платформою для однодумців, для всіх зацікавлених сторін, громадських організацій та соціально-відповідального бізнесу. Тоді ми зможемо побачити появу різних спільнот, які опікуються конкретним мікрорайоном, школою чи навіть бізнесом. Це величезна еволюція свідомості для мешканців міста, - зауважив  радник першого заступника голови КАДА з питань Громадського бюджету Сергій Лобойко.

На реалізацію громадських ініціатив у 2019 році виділили 150 мільйонів гривень, що також є рекордом. Мінімальна вартість проекту ГБ-3 – 50 тисяч гривень, максимальна – 3 мільйони.

Нагадаємо, кияни встановили рекорд і подали проектів на понад 700 млн грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!