Стіну пам’яті загиблим воїнам біля Михайлівського Золотоверхого монастиря будуть охороняти

Стіну пам’яті загиблим воїнам біля Михайлівського Золотоверхого монастиря будуть охороняти

Сьогодні біля Стіни пам'яті, що поряд з Михайлівським Золотоверхим монастирем, збиралися родини загиблих воїнів, що боронили Україну від російського агресора. Родичі також прийшли під будівлю КМДА з вимогою надати Стіні пам'яті і прилеглій території офіційний статус об'єкту, що охороняється.

Як повідомляє Цензор.НЕТ,  зібралися представники сімей героїв із 15 областей України. У  КМДА був зареєстрований документ з вимогами, що названо вище. Створено робочу групу з посадовців мерії та родичів загиблих.

Узгоджував всі дії з родинами героїв перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.  Представник КМДА запевнив, що готовий реагувати на всі пропозиції щодо благоустрою Стелли і надання їй офіційного статусу. Представники сімей воїнів Микола Шанський зазначив, що вони знайшли спільну мову з міською владою і висловив надію на подальшу співпрацю.

Поровозник  разом із родичами  полеглих воїнів попрямував до Стіни пам'яті покласти квіти. Раніше лунали висловлювання, що за весь час існування Стіни пам'яті жоден представник державної або місцевої влади не поклав квіти до меморіалу.

Напередодні киян обурив факт розміщення біля стін Михайлівського Золотоверхого монастиря, які слугують основою меморіалу,  баків та кабін.

Цензор.НЕТ також пише, що наразі біля Стіни немає біотуалетів і великих сміттєвих баків, які стояли там ще вчора.  Великий сміттєвий бак перенесений на протилежну сторону вулиці в парк. Парковка для автомобілів залишається, як і раніше, під Стіною пам'яті.

Нагадаємо,  у головному вестибюлі мерії також вже 4 роки розміщено велику Стіну пам’яті з портретами героїв, полеглих під час Революції Гідності і добровольців та військових, що загинули у війні з Росією. Там завжди стоять свіжі гвоздики.

Фото прес-служби Міністерства оборони України