Цигани захоплюють Голосієво та закидують людей камінням

Цигани захоплюють Голосієво та закидують людей камінням

Цигани захоплюють Голосіївський парк. Про це повідомляє працівник національного парку Олександр Соколенко на своїй сторінці у Facebook.

- Сторонні особи фактично захопили частину лісового кварталу. У лісі облаштовано кустарні помешкання, землянки, печі. Знищено ґрунтовий та рослинний покрив, територію навколо засмічено продуктами життєдіяльности та побутовими відходами, - розповідає Соколенко.

Працівників парку цигани не підпускають, самовільно валять ліс та використовують деревину, як дрова для обігріву та приготування їжі.

За словами свідків, найбільшою проблемою залишається повне ігнорування ситуації поліцією Києва. Правоохоронці не приїхали навіть коли цигани напали на працівників служби охорони та активістів, почали закидати людей камінням та цеглою при спробах потрапити на їх територію.

- У той час, поки поліція не звертає уваги на проблему, циганське містечко розростається, як гриби після дощу. На сьогодні зафіксовано облаштування двох нових таборів у сусідніх кварталах національного парку, - додав працівник Голосіївського парку.

Нагадаємо, у ночі у Києві демонтували канатну переправу через Дніпро.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!