У парку «Партизанська слава» встановлять 5 унікальних арок-фонтанів

 У парку «Партизанська слава» встановлять 5 унікальних арок-фонтанів

Парк «Партизанська слава» стане сучасним та зручним місцем для відпочинку киян та гостей міста. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час інспекції ремонтних робіт у парку, інформує прес-служба КМДА.

- Однією з умов виконання ремонтних робіт є максимальне збереження природнього ландшафту парку та зелених насаджень. Тобто парк облагороджують та покращують його інфраструктуру. Вже наступного тижня у парку «зеленбудівці» завершать першу чергу ремонтних робіт. На їх виконання з бюджету міста було виділено 45 млн грн. Наразі у парку тривають роботи з благоустрою першого озера: влаштовано оглядовий майданчик площею 250 квадратних метрів, навколо озера з’являться прогулянкові доріжки, стилізовані лави та урни. Також виконуються роботи із заміни покриття пішохідних доріжок. Загалом буде замінено близько 3,5 тис. квадратних метрів покриття, влаштовано близько 5 га газонів, проведено ландшафтні роботи, оновлено ґрунт. Крім того, у парку передбачено заміну паркових лав та урн, – розповів Микола Поворозник.

Він зазначив, що у парку встановлять 5 унікальних арок-фонтанів.

- Протягом 2018 року сформується оновлений вигляд парку «Партизанська слава»: буде влаштовано стилізовану головну вхідну групу, що складатиметься з унікальних 5 арок-фонтанів. Будівництво фонтанів буде розпочато згодом, із зменшенням кількості відвідувачів, аби не створювати незручностей, – зазначив Микола Поворозник.

Нагадаємо, проект меморіалу Героїв Небесної Сотні отримав престижну архітектурну премію.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.