Вантажівки пустять у Київ після 13-ї години

Вантажівки пустять у Київ після 13-ї години

В’їзд до міста великогабаритному і транзитному транспорту дозволять після 13 години. Про це повідомив  директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

-  Через сильний снігопад, з вечора 17 грудня, було перекрито в’їзд до міста великогабаритному і транзитному транспорту, про що влада попередила водіїв заздалегідь. Вантажівки почнуть пускати  у місто після 13-ї години, - зазначив Сергій Симонов.

Якщо надалі будуть сильні снігопади, то міська влада і надалі буде обмежувати в'їзд фур у столицю, аби снігоочищувачі могли працювати, а не стояти у заторах.

Як повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, з 06 год. ранку спецтехніка та бригади з ручного прибирання підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» працюють на вулично-дорожній мережі, щоб не допустити ускладнень на дорогах столиці та забезпечити безпечний рух транспорту та пішоходів.

- Щоб не допустити утворення слизькості та снігових накатів з шостої години ранку понеділка автодорівці приступили до обробки посипальними матеріалами доріг та вулиць столиці. До роботи було задіяно 207 од. техніки. Роботи проводилися одночасно в усіх районах столиці, - повідомили в департамені.

 Першочергово обробка була проведена на мостах, шляхопроводах, спусках та підйомах, а також магістральних вулицях та вулицях, якими курсує громадський транспорт.

Для обробки та очищення від снігу тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства КК «Київавтодор», негайно були задіяні трактори зі спеціальним снігоочисним обладнанням, новітня техніка європейського виробництва «Bucher» та бригади з ручного прибирання.

Нагадаємо, фурам закрили в’їзд до Києва: працює вся снігоприбиральна техніка столиці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.