У Києві на Великій Кільцевій почали зважувати фури, незабаром це робитимуть і на Бориспільській трасі

У Києві на Великій Кільцевій почали зважувати фури, незабаром це робитимуть і на Бориспільській трасі

Сьогодні у Києві на Великій Кільцевій дорозі запрацював комплекс із зважування вантажного транспорту.

В рамках реалізації спільного проекту Центру організації дорожнього руху КП «Київдорсервіс», Укртрансбезпеки та поліції на основних в’їздах у місто здійснюється встановлення ваговимірювальних комплексів для зважування вантажного транспорту – і виявлення порушників.

Перевізники нині вантажують фури так,  що перевищують розрахункові норми навантаження на дороги, – зазначив директор КП «Київдорсервіс» Віктор Черній. – Це завдає великої шкоди технічному стану доріг.

Вже у перший день роботи нового ваговимірювального на Великій Кільцевій дорозі співробітниками Укртрансбезпеки було виявлено декілька порушників: зокрема, затримано автомобіль загальною масою 60 тон, на іншому було вдвічі перевищено навантаження на вісь.
Комплекс на Великій Кільцевій дорозі – вже другий, декілька місяців тому вже запрацював аналогічний ваговимірювальний комплекс на Житомирській трасі.

Наразі співробітники Центру організації дорожнього руху КП «Київдорсервіс» здійснюють монтаж третього комплексу – для контролю за рухом вантажного транспорту Бориспільського напрямку.