Київський дитячий діагностичний центр вже в електронній системі E-Health

Київський дитячий діагностичний центр вже в електронній системі  E-Health

Як повідомляє головний лікар Київського міського дитячого діагностичного центру  Андрій Семиволос, вчора вони зробили новий крок до вдосконалення – приєдналися до електронної системи охорони здоров’я eHealth.

Електронна система охорони здоров’я eHealth – це система, яка допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. А ще – дозволяє контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров’я державні кошти і запобігати зловживанням. Ця системи відкриває великі перспективи як для лікаря, так і для пацієнта:

-можливість підписувати договори з лікарями первинної ланки;

-доступ до повної інформації про пацієнта (електронна медична карта);

-швидкість та правильність встановлення діагнозу, враховуючи всю клінічну картину;

-перехід на електронні довідки та рецепти.

Електронна медицина є принципово новим поняттям для України. Останнім часом, основним підходом до реформування медичної галузі в Україні є створення єдиної (інтегрованої) інформаційно-аналітичної системи обліку стану здоров’я громадян на основі електронної ідентифікації пацієнтів в закладах охорони здоров’я, збору даних профілактичних обстежень з метою подальшого використання в аналітичних, експертних та статистичних системах. Такою системою є eHealth і КМДДЦ на хвилі новинок.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.