Алею пам’яті воїнів АТО відкрили у Києві

Алею пам’яті воїнів АТО відкрили у Києві

Як повідомляє прес-служба «Київзеленбуду», у Києві сьогодні, 6 грудня, відкрито Алею пам’яті воїнів АТО. Зелену зону облаштували на вулиці Янки Купали, що у Солом'янському районі. На урочисте відкриття завітали військовослужбовці та місцеві мешканці.

На алеї висадили 82 акації, відремонтували пішохідну зону. Також тут встановили пам’ятний знак про події на Донбасі та про мужність і героїзм учасників АТО. Загиблих бійців присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

-Цього року відкриваємо рекордну кількість зелених зон у Києві та не забуваємо відновлювати уже наявні. Ця алея, яка потребувала оновлення, тепер радуватиме мешканців красою і комфортом. Крім того, вона буде пам’яткою про героїзм бійців, які віддали своє життя за незалежність та суверенітет нашої держави на сході України, - сказав генеральний директор КО Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Нагадаємо, у жовтні в Деснянському районі відкрили сквер «Доброволець» по вулиці Лісківській, 16. А до Дня Гідності та Свободи 21 листопада в Оболонському районі столиці з’явився сквер на честь Героя Небесної Сотні Володимира Мельничука.

Колектив «Київзеленбуду також привітав українських воїнів із святом: «Вітаємо усіх військовослужбовців із Днем Збройних Сил України! Усім мирного неба, незламної волі, міцного здоров’я, надійного родинного тилу та звершення всіх планів та задумів!".