Хвойний рейс: головна ялинка прямує до Софійської площі

Хвойний рейс: головна ялинка прямує до Софійської площі

У ці хвилини новорічна ялинка перетнула межі міста. Про це станом на 12:00 повідомили в Центр організації та безпеки дорожнього руху м.Києва.

- Останню технічну зупинку команда транспортувальників здійснила на майданчику ваговимірювального комплексу Центру організації дорожнього руху КП "Київдорсервіс", - зазначили в Центрі організації та безпеки дорожнього руху м.Києва.

На Софійській площі ялинку чекають о 12:30

Тож - свята наближаються!

Нагадаємо, у зв'язку зі снігопадом та непередбачуваними труднощами у дорозі, приїзд  Головної ялинки з Франківщини до Києва затримався.

Головне новорічне дерево у столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою буде створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим «зоряним небом» із 33 км гірлянд.

В парку ілюмінацій будуть створенні арт-об'єкти за мотивами творчості Марії Примаченко.

- У час технологічного прогресу, здивувати гостей та жителів столиці стає все важче. Тому ми звернулись до традицій, але поєднали їх із сучасністю. Так і народилася ідея проекту НеоРік 2018 на Софії. Ми переконані, що можна створити справжнє диво завдяки колористиці. Завітайте до нашого містечка, відкриття парку ілюмінацій вже 16-го грудня!,  зазначають у  Folk Ukraine.

19 грудня  відбудеться свято запалення вогнів на новорічній ялинці.  

Нагадаємо, під час свят  рух транспорту у центрі змінюється майже на два місяці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!