Київ очікує завтра на 100 мерів міст Європи, України і Принца з Нідерландів

 Київ очікує завтра на 100 мерів міст Європи, України і Принца з Нідерландів

 Завтра у Києві розпочинається дводенний Міжнародний саміт мерів, який буде присвячено інноваціям та їхньому впливу на міста.

Серед гостей саміту очікується понад 100 українських градоначальників, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів. Нідерланди відіграють на події особливу роль: її офіційним партнером виступить StartupAmsterdam, організація, яка працює над розвитком Амстердаму, а почесним гостем стане принц Костянтин, молодший брат короля Нідерландів.

Як творчі індустрії можуть змінити життя в містах, хто виступає агентами змін у місті та яким шляхом українські міста мають розвиватися – все це та багато іншого обговорюватимуть лідери міських перетворень з усього світу.

Програма дводенного саміту передбачає виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації інноваційних стартапів, Індексу розвитку українських міст, оголошення топ-5 Рейтингу українських мерів-інноваторів та підписання маніфесту «Про співпрацю та взаємодію у розвитку інновацій». Першим маніфест підпише мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, Міжнародний саміт мерів організований фондом Western NIS Enterprise Fund, проходить під патронатом прем’єр-міністра України і за підтримки київського міського голови та Асоціації міст України.

Нагадаємо, "Вечірка" вже розповідала "Як створити «нічного мера»: Амстердам поділиться досвідом на київському міжнародному саміті"