У Могилянці презентували нову схему руху на Подолі

У Могилянці презентували нову схему руху на Подолі

Нову схему руху презентував киянам у Національний університет "Києво-Могилянська академія" головний спеціаліст Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Victor Petruk. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури.

Нова схема руху транспорту на Подолі допоможе позбутись одвічних заторів та пропонує такі зміни:

- зміни руху на вул. Набережно-Хрещатицькій. Тут заборонять лівий поворот на вул. Спаську та відкриють лівий поворот на вул. Хорива.

- на вул. Волоській на відрізку від вул. Верхній Вал до вул. Сковороди буде організовано двосторонній рух. А на відрізку від вул. Сковороди до вул. Борисоглібської в напрямку Верхнього та Нижнього Валів – односторонній.
- на перехрестях вулиць Верхній та Нижній Вал із вулицями Костянтинівська та Межигірська будуть заборонені ліві повороти. Об’їхати прилеглі квартали можна буде через вулиці: Верхній Вал – Костянтинівську – Хорива – Межигірську та Нижній Вал – Межигірську – Ярославську –
Костянтинівську.

- зміниться і рух громадського транспорту. Зупинки всіх маршрутів нерейкового транспорту будуть перенесені на вул. Спаську, де встановлять 5 посадкових платформ. Трамвай буде перенесено на Контрактову площу в сторону вул. Сковороди (між Гостинним двором та сквером № 3).

Презентація відбувалась відкрито та прозоро з врахуванням думок киян. До затвердження нової схеми руху, кожен бажаючий зможе вказати свої побажання та скарги, які будуть враховуватись в покращенні транспортної інфраструктури Подолу.

- Приємно, що проект пішохідного Подолу отримав таку громадську підтримку. Ми завжди прислуховуємось до думки киян і гостей міста. Не кожен пішохід може стати водієм, проте кожен водій може стати пішоходом. Наша мета – створити безпечний та комфортний простір для людей із різними потребами, – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Sergey Symonov.

 Через 2 тижні запланували додатково обговорити нову транспортну схему.

Нагадаємо, нова транспортна схема зробить рух на Подолі комфортним.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.