Четверта річниця Революції Гідності не обійшлася без заворушень [фото]

Четверта річниця Революції Гідності не обійшлася без заворушень [фото]

Сьогодні у четверту річницю Революції Гідності знову зібрались активісти Євромайдану у центрі столиці. Вони пригадали події 2014 року, розстріл Небесної Сотні, і дійшли до висновку, що життя українців не покращилось. Зі сцени виступали бійці АТО, націоналісти, представники канадської діаспори та інші.

Богда Тицький, голова організації «Чорний Комітет» зазначив:

- Режим Порошенко боїться нас не менше ніж боявся режим Януковича. Вони бояться нас тому, що знають, що цей народ вміє скидувати президентів. Якби не ми, не народ, в нас не було би Донбасу. Добровольці його захистили. В нас є свої цілі, свої ідеали. Ми боремося за країну не для Порошенка чи Авакова, а для народу. Ми вимагаємо покарання для всіх вбивць добровольців Євромайдану.

Мета акції за словами активістів, згадати загиблих на Майдані та нагадати владі, що українців багато і вони не дозволять забути вбивць Героїв Небесної Сотні.

Дмитро Різниченко, голова організації «Новий Вогонь»:

- Зараз відбувається зрада того, за що ми боролися. Це називається реванш, контрреволюція, повертаються старі порядки.  Ми віддали нашу перемогу тим, хто зараз сидить у кабінетах. Волонтери, добровольці, майданівці – першими стали на захист нашої країни.

І хоча активістів було небагато, і акція розпочалась мирно, проте штовханина все ж таки була. Так, активісти вирішили запалити шини. Після цього почалась штовханина з поліцією. 

Нагадаємо, Кличко привітав українців з Днем Гідності та Свободи.