Нова транспортна схема зробить рух на Подолі комфортним

Нова транспортна схема зробить рух на Подолі комфортним

Розроблена нова транспортна схема руху на Подолі. Вона дозволить уникнути заторів та зробить рух Подолом комфортним не лише для пішоходів, а й для громадського та приватного транспорту. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Експеримент із пішоходизації Контрактової площі розпочався 1 серпня 2017 року. 82% мешканців Подолу позитивно відреагували на такі зміни.

- Приємно, що проект пішохідного Подолу отримав таку громадську підтримку. Ми завжди прислуховуємось до думки киян і гостей міста. Не кожен пішохід може стати водієм, проте кожен водій може стати пішоходом. Наша мета – створити безпечний та комфортний простір для людей із різними потребами, – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

Департамент транспортної інфраструктури та Подільська РДА розробили нову схему руху на Подолі.

Нею передбачено зробити вулицю Сагайдачного повністю пішохідною. Для цього буде організовано проїзд вздовж готелю «Fairmont» до вул. Ігорівської. Також планується змінити рух на вул. Набережно-Хрещатицькій. Тут заборонять лівий поворот на вул. Спаську та відкриють лівий поворот на вул. Хорива.

На вул. Волоській на відрізку від вул. Верхній Вал до вул. Сковороди буде організовано двосторонній рух. А на відрізку від вул. Сковороди до вул. Борисоглібської в напрямку Верхнього та Нижнього Валів – односторонній.

На перехрестях вулиць Верхній та Нижній Вал із вулицями Костянтинівська та Межигірська будуть заборонені ліві повороти. Об’їхати прилеглі квартали можна буде через вулиці: Верхній Вал – Костянтинівську – Хорива – Межигірську та Нижній Вал – Межигірську – Ярославську – Костянтинівську.

Зміниться і рух громадського транспорту. Зупинки всіх маршрутів нерейкового транспорту будуть перенесені на вул. Спаську, де встановлять 5 посадкових платформ. Трамвай буде перенесено на Контрактову площу в сторону вул. Сковороди (між Гостинним двором та сквером № 3).

Нову схему руху презентували киянам у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Участь у презентації взяли представники органів місцевого самоврядування, бізнесмени, студенти Києво-Могилянської академії та активісти. Через 2 тижні запланували додатково обговорити нову транспортну схему.

Нагадаємо, гігантську туристичну зону у центрі Києва обіцяють створити у наступному році.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.