«Вечірка» збирає книжки для воїнів

«Вечірка» збирає книжки для воїнів

Шановні читачі! Редакція газети «Вечірній Київ» розпочинає комплектувати «Бібліотечку для воїна». Ми просимо вас приносити до редакції книжки, які за допомогою волонтерів передаватимемо бійцям на фронт. Це можуть бути книжки будь-якого видавництва, різних років. Ви також можете принагідно написати побажання воїнам. Виступити з такою ініціативою нас попросили саме солдати, захисники Вітчизни, які стверджують, що у зоні АТО бракує книжок, газет, журналів. Тому «Вечірка» уже розпочала направляти на передову частину накладу чергових номерів. Сподіваємося, що нашу ініціативу – «Бібліотечку для воїна» – підтримають кияни. Тож потурбуймося разом про те, щоб Слово служило також і солдату! 
Просимо приносити книжки за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 51-б,  з 10.00 до 16.00. Телефон для довідок – 235-23-34.

Запрошуємо приєднатися до акції і депутатів Київради. Вже завтра усі охочі зможуть передати книги для бійців. Літературу прийматимуть в кулуарах сесії Київради за адресою: вул. Хрещатик, 36, 4-ий поверх