Департамент транспортної інфраструктури запрошує до обговорення програми розвитку дорожньо-транспортного комплексу

Департамент транспортної інфраструктури запрошує до обговорення програми розвитку дорожньо-транспортного комплексу

Департамент транспортної інфраструктури нагадує про громадське обговорення проекту рішення Київської міської ради «Про затвердження Міської цільової програми розвитку дорожньо-транспортного комплексу міста Києва на період 2016-2018 років» та запрошує усіх охочих долучитись до формування кращого і більш сучасного дорожньо-транспортного комплексу української столиці.

Міська цільова програма розвитку дорожньо-транспортного комплексу міста Києва на період 2016-2018 років розроблена як логічне продовження «Програми розвитку транспортного комплексу м. Києва на період до 2010 року» та з урахуванням «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», проектом «Генерального плану м. Києва до 2025 року».

Метою Програми є поліпшення транспортних зв’язків між окремими районами міста та зв’язків з приміськими територіями, зменшення витрат часу на пересування від місця проживання до роботи, поліпшення екологічного стану довкілля.

Департамент транспортної інфраструктури запрошує всіх бажаючих взяти участь в обговоренні даного питання за посиланнями: http://projects.kievcity.gov.ua/news/34.html та http://projects.kievcity.gov.ua/projects/?s=1

Зауважимо, що міська влада наразі активно працює над оптимізацією транспортної інфраструктури столиці та активно залучає громадськість та експертів. Нагадаємо, що завдяки технічній допомозі Світового Банку вперше розробляється унікальна транспортна система Києва, метою якої є оптимізація потоків громадського транспорту, яку вчора обговорили на семінарі за участю Київського міського голови Віталія Кличка.