Скоро ми дізнаємось усі локації УЄФА

Скоро ми дізнаємось усі локації УЄФА

У наступному місяці до Києва завітають функціонери УЄФА, під час зустрічі з якими міська влада визначиться з іншими локаціями проведення Ліги чемпіонів. Про це в ефірі «Обозреватель.LIVE» заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

- Однією із локацій розглядається Хрещатик, потім – Софійська та Михайлівська площі, третя локація – ВДНХ, – повідомив Геннадій Пліс.

Він нагадав, що Київ уже почав підготовку до проведення фіналу Ліги чемпіонів, який пройде у Києві в наступному році.

- Я особисто був цьогоріч на фіналі в Кардіффі. Нас запросила УЄФА оглянути всі локації, те, як все проходило, – розповів перший заступник голови КМДА.

За його словами, успішне проведення «Євробачення-2017» допоможе провести на високому рівні і спортивний захід.

- Це дійсно в три рази масштабніший захід, ніж «Євробачення». Це просто інший рівень. Наприклад, трансляція «Євробачення» передбачала 200 млн осіб, а Ліга чемпіонів – 600 млн. На «Євробачення» приїхало 20 тисяч туристів, а Лігу чемпіонів відвідає мінімум 60 тисяч. Потрібно організувати прибуття 600 рейсів літаків до аеропорту «Бориспіль», вивантаження людей, а також, щоб тисяча автобусів їх розвезла. І після матчу ці автобуси повинні знову підвезти цих людей. Все має бути чітко організовано, – зазначив Геннадій Пліс.

Він також підкреслив, що додаткових коштів проведення заходу не потрібує, а основна локація – це НСК «Олімпійський». Наразі там триває активна підготовка до заходу.

Нагадаємо, що у 2018 настане рай для футбольних вболівальників.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!