Кияни хворіють на ботулізм через в’ялену рибу з супермаркетів

Кияни хворіють на ботулізм через в’ялену рибу з супермаркетів

За інформацією Головного управління Держспоживслужби в м. Києві, зареєстровано два випадки захворювання на ботулізм і один летальний випадок внаслідок хвороби у мешканців Києва, які вживали в’ялену рибу, придбану в торговому центрі міста. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Летальний випадок захворювання на ботулізм зареєстрований у громадянина, який 24 травня, зі слів дружини, вживав в’ялену рибу промислового виробництва.

У інших двох випадках захворювання на ботулізм, постраждалі також своє захворювання пов’язують зі вживанням у їжу тарані та в’яленого коропа промислового виробництва.

Із метою запобігання виникненню випадків захворювання, 29 травня, спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, розпочато проведення епідеміологічного розслідування летального випадку та двох випадків захворювання на ботулізм.

За результатами епідеміологічного розслідування встановлено, що відповідно до Декларації виробника продукції тваринного походження – виробником рибної продукції є ФОП Меркулов А. В. (м. Світловодськ, Кіровоградської області), відправником рибної продукції є ТОВ «ЧУДО-ЮДО» (м. Світловодськ, Кіровоградської області). Продукція була придбана у гіпермаркеті «Караван» та супермаркеті «Мегамаркет».

Зауважимо, заходи з локалізації і ліквідації проводяться спільно з Управлінням захисту економічної безпеки Національної поліції України в м. Києві.

Із 18:00 29 травня у Києві існує тимчасова заборона на реалізацію зазначеної продукції. Громадянам, які її придбали, наполегливо рекомендується утриматися від вживання у їжу до з’ясування обставин.

Нагадаємо, як не отруїтися шашликом.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!