У столиці визначили кращих шахістів

У столиці визначили кращих шахістів

18 юнаків і дівчат Києва стали переможцями та призерами в шкільних шахових перегонах ІІ Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура». Цьогоріч Київ побачив багато ігор, цікавих комбінацій і блискавичних ходів від 310 навчальних закладів столиці. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, коментуючи проведення міського етапу Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура».

 - Шахи люблять і знають у всіх куточках нашої планети. Без цієї інтелектуальної гри не можна уявити повноцінного виховання розумових здібностей та пам’яті. Тому місто поважає і продовжує традицію проведення учнівських шахових перегонів «Кришталева тура» і цього року», – зазначила Ганна Старостенко.
За її словами, у березні одночасно у всіх районах столиці стартував перший етап змагань, а вчора було визначено переможців і призерів ІІ Кубку «Кришталева тура».
- Сьогодні українські шахісти по праву вважаються одними з найсильніших у світі. У світову сотню входять 7 шахістів України. У сотні найсильніших дівчат – двоє українок. Я впевнена, що цьогорічні юні переможці, які показали блискучу гру, незабаром поповнять цей список українськими іменами, – зазначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, Київські школи матимуть два дні на Останній дзвоник.