Гідропарк може стати найбезпечнішим місцем відпочинку у столиці [фото, відео]

Гідропарк може стати найбезпечнішим місцем відпочинку у столиці [фото, відео]

Мер Києва Віталій Кличко перевірив роботи з реконструкції у столичному Гідропарку та зазначив, що до кінця осені буде презентовано проект комплексної реновації усієї території Гідропарку . Про це повідомляє прес-служба мера. 

- Гідропарк - одне з улюблених місць відпочинку киян і гостей столиці, але, на жаль, багато останніх років ця територія перетворювалася на місце, де розпивають спиртні напої, де гучно лунає музика, і куди батьки бояться відпускати дітей самих, - зазначив Кличко. - Територія Гідропарку вже більше 20 років не оновлювалася, і ми плануємо повернути цій унікальній території славу однієї з найкращих зон відпочинку столиці. Ці роботи ми вже розпочали, - наголосив мер.

Кличко підкреслив, що на роботи з реконструкції Гідропарку цього року виділили 11 млн грн.

-Зокрема, тут відремонтували центральну алею та частину прилеглого до неї парку. Особливий метод укладання плитки також дозволив надзвичайно швидко покласти майже 2 тисячі квадратних метрів доріжок. Також ми встановили нове освітлення, висадили дерева та кущі, облаштували нові клумби. Також встановили нову систему поливу, - зазначив мер столиці під час інспекції.

За словами Кличка, у міста багато планів щодо реновації території Гідропарку.

- Привести до ладу більше 140 га території Гідропарку одразу ми не зможемо. Тому протягом наступних кількох років ми працюватимемо над реновацією Гідропарку. І вже до кінця цієї осені ми збираємося презентувати проект його повного оновлення, а також розрахунок необхідної суми коштів на ці роботи, - розповів мер у коментарі журналістам. 

Він додав, що влада міста веде перемовини з міжнародними компаніями щодо інвестицій у побудову на території Гідропарку парку розваг подібного на Діснейленд.

- Ми ведемо переговори з компаніями з Кореї, Австрії, Німеччини, США, аби перетворити київський Гідропарк на рекреаційну зону з парком розваг рівня Діснейленду. І зацікавленість у інвесторів є, - сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, Гідропарк перетворять на український Діснейленд.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!