Цієї ночі мешканцям Святошина не радять митися

Цієї ночі мешканцям Святошина не радять митися

Згідно з щорічним графіком в ніч з 23 на 24 травня, а саме з 23:00 до 05:00, Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Святошинському районі. Зокрема, у зону робіт потраплять мережі по пр-ту Перемоги, б-ру Академіка Вернадського, вул. Депутатській, Г. Онискевича, М. Краснова, Академіка Кримського, В. Степанченка. Про це повідомили в прес-службі Київводоканалу.

- Попередньо здійснюється чистка, мийка та дезінфекція резервуару чистої води №1 на насосній станції «Депутатська». Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно, - зазначили в Київводоканалі.

Як пояснили фахівці, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах не застоювалась, та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Нагадаємо,  у Києві встановили «протизлодійські» люки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!