Швидше до моря – Укрзалізниця запускає додаткові потяги

Швидше до моря – Укрзалізниця запускає додаткові потяги

Як передає radiosvoboda щонайменше 15 додаткових потягів, які ходитимуть влітку до популярних курортів, запускає «Укрзалізниця».

Водночас додаткові потяги не охоплюють всі найпопулярніші влітку туристичні напрямки, не забезпечують комфорту для пасажирів, а електронна система продажу квитків може давати збої, наголошують експерти та депутати профільних комітетів парламенту. Частина з них стверджують, що «Укрзалізниця» не готова до літнього сезону через зношення обладнання та через корупцію, яка вимиває кошти з цього підприємства.
З 22 травня почався продаж квитків на додатковий швидкісний поїзд класу «Інтерсіті+» сполученням Київ-Одеса-Київ, повідомляє прес-служба Укрзалізниці. Цей потяг курсуватиме щодня, починаючи з 16 червня по 30 серпня, з Києва вирушатиме вранці, а до Одеси прибуватиме в обід. Це вже другий потяг типу «Інтерсіті», який ходить до Одеси.

Загалом на період відпусток Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків на 15 додаткових літніх поїздів, які ходитимуть з кінця травня і до середини вересня із Києва, Львова, Дніпра та Харкова до південних курортів: Бердянська (з 2 червня), Генічеська (з 1 червня), Одеси (з 25 травня) та Херсона(з 26 травня).

Нагадаємо, «Укразалізниця» отримала збиток у 7 млрд.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!