Киян попереджають про масштабні відключення води

Киян попереджають про масштабні відключення води

90% труб, через які в будинки киян постачається тепло та гаряча вода, зношені, тому місто повинне проводити планові відключення гарячого водопостачання для проведення випробувань. Про повідомляють на сайті  КМДА.

- Ми отримали у спадок систему водопостачання з радянських часів. Вона застаріла, і значна кількість труб, які прокладали понад 20-30 років тому, вже вичерпали свій термін експлуатації, і їх вже давно час міняти. Тому ми вимушені проводити випробування, аби підготуватися до наступного опалювального сезону та пройти його без аварій. Без таких випробувань система просто може не спрацювати, і місто може опинитися у критичній ситуації, - зазначив міський голова.

Він підкреслив, що відключення гарячого водопостачання та випробування системи відбуваються почергово в різних районах столиці.

- І ми намагаємося зменшити незручності для киян і проводимо планові випробування у максимально стислі терміни, - наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці також вчергове підкреслив, що єдиний тариф, який формує місто, це комунальний тариф за утримання будинку.

- Високі тарифи, на які так часто нарікають українці, формує не місцева влада, а НКРЄ. Єдиний тариф, який формує місто – це утримання будинку та прибудинкової території. І цей тариф – один із найнижчих у країні, - розповів Віталій Кличко.

Нагадаємо, мешканці яких районів залишаться без води цього разу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!