У столиці учасникам АТО стане простіше отримувати кошти на лікування

У столиці учасникам АТО стане простіше отримувати кошти на лікування

Київрада вдосконалила порядок надання коштів на стаціонарне лікування бійцям антитерористичної операції. Відповідне рішення підтримали 88 депутатів на сесії Київради, повідомили в прес-службі.

 За словами міських обранців, сьогодні учасники АТО мало користуються відповідною послугою. Минулого року лише 1 людина отримала допомогу по факту. Цей проект рішення покликаний усунути перешкоди в отриманні коштів на лікування в стаціонарних умовах.

  Відповідно до рішення, гроші виділятимуть на лікування травми чи захворювання, які були отримані чи загострилися в зв'язку з участю в бойових діях на сході країни.

- Кошти на стаціонарне лікування надаватимуть не пізніше 14-ти календарних днів з моменту прийняття рішення комісією. Гроші виплачуються протягом двох тижнів після реєстрації заяви на отримання кошів для стаціонарного лікування. Рішення про відмову має бути обґрунтованим та може бути оскарженим, відповідно до чинного законодавства, – зазначив депутат фракції «Солідарність» у Київраді Вадим Сторожук .

 Загалом рішення сприятиме своєчасному та якісному наданню допомоги киянам-учасникам АТО, що потребують лікування, але не мають на це коштів.

Нагадаємо, депутати збільшили допомогу воїнам АТО.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!