Українців закликають приносити вбрання для випускного дітей-сиріт

Українців закликають приносити вбрання для випускного дітей-сиріт

Українців закликають приносити вбрання для випускного вихованців інтернатних закладів. Вбрання можна приносити 22 травня з 14:00 до 22:00 в ТЦ Особняк (м. Київ, Воздвиженка, м. "Контрактова площа"), о 19:00 на показ проекту VIPускники, або надіслати "Новою поштою" (відділення 109 на ім'я Терещенко Наталії). Відбудеться соціальний флешмоб "Подаруй вечірню сукню випускниці з дитячого будинку".

- У кожної з нас є в шафі одна чи дві вечірні/коктейльні сукні, які ми вже вдягали кілька разів і більше не вдягнемо, бо їх вже всі бачили. Ми пропонуємо звільнити місце в шафі для нової краси, а ваші сукні віддати випускницям із дитячих будинків і цим влаштувати їм свято,- розповідають організатори флешмобу.
Усі сукні вони передадуть у дитячі будинки. Список закладів залежить від кількості зібраних суконь.
- Якщо зберемо сто суконь – їх вистачить на всю Київську область, - додає керівник проекту Наталя Терещенко.
Якщо буде більше – сукні поїдуть і в інші регіони.
З авторкою флешмобу можна зв'язатись також за телефонами 0978868832, 0664064564.

Акцію підтримали дизайнери. Так, творча група "Виключно звичайні" створила соціальний проект "VIPускники". Вони попросили українських дизайнерів подарувати хоча б одну свою сукню випускникам двох київських інтернатів та двох дитячих будинків. Дизайнери погодились і створили образи для тридцятьох випускників – хлопців та дівчат. Їм творці проекту зроблять своєрідний випускний 22 травня. Школярі вийдуть на подіум разом з професійними моделями.
- У дитбудинках може взагалі не бути випускного через відсутність грошей. Тому ми вирішили зорганізувати їм таке свято, - розповідає Наталя Терещенко. - Буде також багато подарунків. Вбрання, в якому вони вийдуть, залишаються їм.

Нагадаємо, для дівчат з життєвими проблемами влаштують свято.