Київські школи матимуть два дні на Останній дзвоник

Київські школи матимуть два дні на Останній дзвоник

Два тижні відділяє київських школярів і їхнії батьків від літніх канікул.  У 2016-2017 навчальному році в Києві випускається 15 тисяч учнів 11-х класів і 22 тисячі учнів 9-х класів. Цьогоріч останній дзвоник у школах запланований на 26 травня або 27 травня, при цьому заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко нагадала, що формат свята для всіх закладів абсолютно довільний.

- Надворі вже середина травня, і це означає, що ми наближаємося до кінця навчального року. Дітей чекають як вирішальні для їхнього життя події – державна підсумкова атестація з 23 травня до 16 травня, так і радісні – свято Останнього дзвоника. Цьогоріч для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в Києві станом на 15 травня зареєструвалося 19,8 тисячі осіб. Ми бажаємо всім їм відмінних результатів і досягнення поставлених у навчанні цілей, – повідомила заступник голови КМДА.

Ганна Старостенко нагадала, що навчальні заклади Києва самостійно визначають формат проведення свята Останнього дзвоника, урочистої частини вручення документів про освіту. При цьому вона наголосила, що згідно із Законом України до повноважень навчального закладу належить лише видача документів про освіту.

Зазначимо, що зовнішнє незалежне оцінювання в Києві проводитиметься у 103 пунктах тестування. До проведення ЗНО планується залучити близько 5 тисяч педагогічних і науково-педагогічних працівників навчальних закладів Києва, із них понад 4 тисячі – вчителі загальноосвітніх навчальних закладів.

Результати ЗНО навчальні заклади отримають в електронному вигляді до 23 червня 2017 року.